czwartek, 28 lutego 2013

Z archiwum moich prac

Ciągle walczę z opanowaniem bloggera, gdzie kliknąć żeby dodać informacją o sobie, jak zmienić wygląd bloga. Jednym słowem problemy techniczne początkującego :)
Dzisiaj pokażę torbę, w zasadzie prostą siatkę, którą zrobiłam dla koleżanki oczywiście na prezent. Bardzo duża część mojej aktywności robótkowo - malowankowej powstaje dla konkretnej osoby na prezent z przeróżnych okazji....małych i dużych. Ale dość marudzenia.. uwaga wstawiam zdjęcia

Siatka w całości

  
Przybliżenie na obrazek
Wstawianie zakończone sukcesem... mała rzecz, a cieszy. Tym razem największy problem miałam ze znalezieniem tego zdjęcia. Sama się zdziwiłam, że to był 2008 rok. Kawał czasu... Ostatnio pytałam obdarowaną czy jeszcze ma siatkę, powiedziała, że tak. Mam nadzieję, że nie przez grzeczność. Siatka dla mojej mamy powstała mniej więcej w tym samym czasie i jeszcze się trzyma. A  oto ona


 Materiał - mieszanka lnu i bawełny, farby akryle do tkanin.

Właśnie mój ulubiony mąż skomentował, że jedni piszą, a drudzy nie chcą tego czytać. To była aluzja do kartki jaką dostał na zakupy. Kartka była mała, więc zapisałam ją z dwóch stron. Niestety zauważył tylko jedną :). Nie powinnam marudzić, bo w końcu część rzeczy kupił :)

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny na mojej stronie, będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci choćby najkrótszego komentarza pod postem :)